Evdebörek facebook sayfası Evdebörek twitter sayfası Evdebörek pinterest sayfası Evdebörek youtube sayfası
evdebörek üyelik

Evdebörek Hakkımızda...

TARİFLERE Geri Dön

Evdeborek yemek tarifleri ekibi olarak son 6 senedir sürekli kendi yaptığımız nefis ve leziz yemek tariflerimizi paylaşıyoruz.
Öncelikli olarak börek tariflerinden tutun, yöresel yemeklere, tatlılardan pastalara, hamur işlerinden kurabiyelere, turşulardan mezelere, salatalardan et yemeklerine ve hatta Ramazan iftariyeliklerine kadar oldukça farklı ve geniş yelpazede, özellikle herkesin evinde rahatlıkla bulacağı malzemeleri kullanarak herkesin damak tadına uygun tarifleri paylaşmaya çalışıyoruz.

Her bir tarifi önce mutfağımızda yapıyor daha sonra tadarak ekliyoruz. Yaptığımız yemekleri tatmadan önce fotoğraflarını çekiyor, hatta bazı yemeklerin yapılışlarını da fotoğraflıyoruz. Böylece yapacağınız yemeğin nasıl olacağını görür ve içiniz rahat olur. Yapılışının fotoğrafları bulunan tarifler hazırlarken sizlere büyük kolaylık sağlar.

Tarifleri birebir ilk önce kendi mutfağımızda hazırlayıp tadına bakıyor ve eğer beğenirsek resimlerini çekiyoruz. Daha sonra da sitemize adım adım ve detaylı bir şekilde tarifimiz ekliyoruz. Diğer yemek tarifi siteleri gibi denenmemiş hiçbir tarif sitemizde mevcut değildir.

Sitemizi herkesin kullanması amacıyla oldukça basit ve kullanışlı hale getirdik ve sürekli üzerinde çalışıyoruz. Sitemiz her türlü cihazda görsel olarak uyumludur.

Şimdiden afiyet olsun.

Evdeborek Yemek Tarifleri Ekibi